vasylb (vasylb) wrote,
vasylb
vasylb

Поставити слуг народу на місце

Ставлення слуг народу (всі гілки влади) до свого хазяїна (власне народу) перейшло всі межі. Слугам не просто наплювати на хазяїна, слуги його уже б'ють. Що ж можна з цим зробити???

А зробити можна лише одне  - міняти слуг (владу) до тих пір, поки вона не зрозуміє для чого її найняли. І міняти потрібно швидко, кожного року. І щоб хазяїну (народу) не доводилося кожного разу мерзнути на майданах, достатньо внести в Конституцію поправку, яка буде передбачати обов'язковий загальноукраїнський щорічний референдум про довіру всій владі.Наприклад, кожної весни весь народ буде давати відповідь на такі запитання:

1) Чи потрібно провести дострокові вибори президента?
2) Чи потрібно провести дострокові вибори у Верховну Раду?
3) Чи потрібно провести дострокові вибори в обласну раду?
4) Чи потрібно провести дострокові вибори міської/районної ради?
4) Чи потрібно провести дострокові вибори мера?

Якщо відповідь на референдумі ствердна, тоді автоматично призначаються відповідні вибори. При цьому представники діючої влади не можуть приймати участь у дострокових виборах протягом двох років (наприклад, якщо Верховну Раду розпустять два роки поспіль, то народні депутати попереднього скликання все ще не зможуть обиратися). Уявіть собі який сильний стимул нарешті виникне у Верховної Ради домовитися між собою, а не просто проїдати гроші, які народ на них виділяє?!!!!

Є ще важливий нюанс: щоб попередити масовий популізм, державний борг потрібно заморозити на теперішньому рівні - інакше заради успіху на референдумі нас і далі будуть радувати "покращеннями", за які потім доведеться розплачуватися із відсотками.

Внести такі зміни у конституцію можливо лише через референдум, політики на таке ніколи не погодяться через інстинкт самозбереження.

І ще -  не слід боятися заплатити за вибори/рефередум 500-600 мільйонів гривень в рік... влада нас обкрадає на десятки мільярдів, а через економічну відсталість ми втрачаємо сотні мільярдів.
Tags: Дострокові вибори, вихід із кризи, політика, щорічний референдум
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments